KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13693291
*
nr 1369 3291
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 21 december 2020
kl 19:44:11
- Konstnär/Designer
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Läs mer om Aino Vastamäki
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino vastamäki olja på pannå oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
*
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Läs mer om Aino Vastamäki
nr 1369 3291
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 december 2020 |
- Konstnär/Designer
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.Läs mer om Aino Vastamäki
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino vastamäki olja på pannå oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45



